JAK MEMBOOK VZNIKL

Když jsem byla malá, ráda jsem s mamkou prohlížela alba z mého dětství a poslouchala její vzpomínky. Zajímalo mě, jak jsem rostla, jak vypadala moje rodina a kamarádi, co jsem kdy uměla i naše společné zážitky. Na příběhy jsem se ptala mamky, taťky, babiček, dědečků a ostatních blízkých a postupně si tvořila vzpomínky na dětství. Díky jejich vyprávění fotografie v albech postupně ožívaly a tak při listování albem můžu tyto okamžiky prožívat znovu a znovu i dnes.

V roce 2019 se nám narodila dcera a já jsem začala hledat album, ke kterému bych si společně s ní mohla sednout a vyprávět. Požadavky byly jasné - mělo by mít hodně stránek z kvalitního papíru, nechtěla jsem mít předepsané listy a chtěla jsem v něm mít barevné obrázky. Nakonec jsem z některých požadavků slevila a můj strejda knihař mi vyrobil album téměř podle představ. Ale stále tam chyběly obrázky.

Mám štěstí, že můj mladší bráška už na základce kreslit líp než já a teď se grafikou a ilustracemi živí (více o jeho tvorbě najdete zde: KLAM ). Tak jsem ho o pár obrázků poprosila. Co by pro svou milou sestřičku neudělal, ne? 

Z pár obrázků se stala velká tlupa roztomilých, rozverných a barevných zvířátek a z mého přání mít pro naše miminko krásnou vzpomínku na první roky se stal MEMBOOK. Knížka VZPOMÍNEK na dětství. MEMORIES.

A tak jsme společně vytvořili ALBUM, které je kvalitně zpracované, vydrží opravdu dlouho a dá dostatek volnosti k vytvoření vzpomínek Vašeho miminka. K albu jsme vytvořili SAMOLEPKY, které barevně oživí listy s fotografiemi a upozorní na důležité milníky Vašeho miminka. A do DENÍKU si podle své vlastní spisovatelské zručnosti doplníte zážitky a fotografie k miminkovským tématům. 
MEMbook dává dostatek prostoru Vaší fantazii a tvořivosti, originalitě Vašich dětí a vlastní představě o tom, jak mají vzpomínky vypadat.

MEMBOOK jsme vyvíjeli víc než rok a teď už je konečně na světe. Doufáme, že Vás bude tvoření vzpomínek v MEMbooku bavit. A kdyby ne, tak je to krásný sourozenecký projekt tvořený s láskou k dětem.